HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 21 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Kombetarja/ Loret Sadiku pergenjeshtron zerat per refuzimin kuqezi
nga AlbaniaSoccer   E enjte, 14 Nentor 2013 15:35   pdfShtypEmail

loret sadikuLoret Sadiku ka pergenjeshtruar zerat per refuzimin e bere prej tij per miqesoren me Bjellorusine. Emri i tij ishte ne listen e De Biazit por u hoq per shak te nje demtimi. Mediat spekuluan per kete ndryshim duke aluduar se ai e ka refuzuar Shqiperine por mbrojtesi ka sqaruar gjithcka duke treguar se nuk e ka cuar kurre ne mend dicka te tille. “Nuk jam grumbulluar me Kombetaren pasi jam i demtuar. Nuk eshte e vertet qe une po e prese Suedine. Kam probleme me muskujt e pjeses se siperme te kembes se majte, dhe do te jem jashte fushes per 2-3 jave”, ka theksuar Sadiku duke hedhur poshte te gjitha fjalet e kota per te.


busy
komente