HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 24 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
De Biazi: Nuk eshte ky formacioni i eleminatoreve
nga AlbaniaSoccer   E premte, 15 Nentor 2013 22:36   pdfShtypEmail

kombetarja stervitjePak para se te largohej, ne fund te ndeshjes me Bjellorusine, De Biazi ka folur shkurtimisht per rezultatin dhe ecurine e ndeshjes se barazuar. "Mendoj se nuk ishte e lehte sonte per ne sepse disa lojtare luajten per here te pare. I testuam per t’i patur ne te ardhmen dhe jam i kenaqur me ta. Ne pjesen e dyte ishim me mire ne fushe sepse ne te paren rrezikuam shume. Ne fushe zbriti nje skuader shume e re, por ky formacion nuk do te luaj ne eliminatoret Euro 2016. Kemi krijuar nje grup dhe duhet te luajme me grinten e sezonit te kaluar, nese nuk e bejme nuk mund te ecim perpara”, ka thene shkurtimisht De Biazi.


busy
komente