HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 14 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Legjionaret/ Berisha ne janar titullar tek Lazio
nga AlbaniaSoccer   E shtunë, 16 Nentor 2013 20:03   pdfShtypEmail

ertrit berisha ne porteLargimi i Marketit drejt Milanit pritet ta beje titullar portierin shqiptar Etrit Berisha. Ky lajm konfirmohet nga mediat italiane qe e kane vleresuar maksimalisht ecurine e deritanishme te portierit qe u transferua nga Suedia. Berisha ka patur vetem nje mundesi per te luajtur me Lazion dhe ne ate rast ka bere mjaft mire. Tani qe Marketi pritet te largohet nga kryeqyteti drejt kuqezinjve te Milanit, Etriti mund te kete hapesira. Lazio ka bere nje investim mjaft te mire duke e afruar shqiptarin ne skuader dhe pas kesaj levizje tani i mbetet vetem te fitoje vendin e te padiskutueshmit ne porte.


busy
komente