HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 19 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Ne fokus/ Januzaj pozon me te dashuren?!
nga AlbaniaSoccer   E hënë, 18 Nentor 2013 22:17   pdfShtypEmail

januzaj me te dashurenNje foto e Adnan Januzaj dhe e nje vajze misterioze ka bere te gjithe te merren me te. Futbollisti shqiptar edhe pse i perket nje moshe mjaft te vogel ka pozuar me nje vajze bjonde mjaft simpatike. Foto eshte publikuar ne mediat sociale dhe ka marre shume komente nga fansat e Januzaj. Nuk dihet se cfare e ka futbollisti 18 vjecar vajzen simpatike me te cilen ka pozuar dhe kjo i ka bere te gjithe ata qe merren me thashetheme sportive te aludojne me faktin se eshte e dashura e tij.


busy
komente