HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 21 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Ne fokus/ Tifozet e Skenderbeut me nje qender ne Selanik
nga AlbaniaSoccer   E martë, 19 Nentor 2013 22:55   pdfShtypEmail

ujqerit e deboresTifozet e Skenderbeut dallojne per organizimin model. Se fundmi kane hapur nje qender te re ne Selanik vec asaj ne Korce. Ujqerit e Debores tani do ti japin mundesi tifozeve te Skenderbeut qe jetojne dhe punojne ne Greqi qe te kene mundesi ta shohin se bashku Skenderbeun ne fun clubin e ri ne Selanik dhe te pajisen me te gjitha mjetet tifozerike njesoj si Ujqerit e Debores ne Korce.


busy
komente