HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 13 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Ne fokus/ Gati surpriza kuqezi per Adnan Januzajn
nga AlbaniaSoccer   E hënë, 25 Nentor 2013 21:10   pdfShtypEmail

Adnan-Januzaj-Manchester--008Ne daten 7 dhjetor ne “Old Traford” do te jene disa tifoze special. Nisma per te bindur Adnan Januzaj ti thote po Shqiperise tani do te kaloj ne nje tjeter hap. Disa shqiptare qe jetojne ne Angli kane menduar ti bejne nje surprize lojtarit qe luan per Manchester United. Ne ndeshjen qe kjo skuader do te luaj me Newcastle do te jene te shumte ne stadium dhe do te shpalosin disa pankarta per te bindur shqiptarin ti thote po kuqezinjve. “Te nderuar shqiptare, me 7 dhjetor 2013 zhvillohet ndeshja Mançester United – Newcastle, me kete rast kemi organizuar te japim nje mesazh nga stadiumi “Old Trafford”. Ju lusim te gjithe shqiptaret qe keni mundesi t’i bashkoheni aksionit qe te behet sa me madheshtor. Parulla do te hapet ne “Entrance nr.43 Block N1404”. Per vendin dhe oren e grumbullimit te pjesemarresve do te njoftoheni ne ditet ne vijim”, shkruhej ne njoftimin ne “facebook”.


busy
komente