HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 27 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Ne fokus/ Cana voton Frank Riberin per “Topin e Arte”
nga AlbaniaSoccer   E mërkurë, 27 Nentor 2013 23:40   pdfShtypEmail

lorik cana serLorik Cana ka votuar per “Topin e Arte” 2013. Kapiteni i Shqiperise ka zbuluar per mediat ne Itali se per cilin lojtar ka shkuar vota e tij. “Votova Riberine ne vend te pare, Ronaldon ne te dytin dhe Messin ne te tretin. Ronaldo e meriton gjithashtu çmimin. Ai ben gjera te jashtezakonshme, por Ribéry ka fituar gjithçka qe mund te fitohet ne sezonin e kaluar”, ka deklaruar Lorik Cana. Per Shqiperine ka votuar edhe trajneri Xhani De Biazi por ai akoma nuk e ka zbuluar emrin e lojtarit te tij te preferuar.


busy
komente