HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 15 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Legjionaret/ Legia Varshav i ofron 200 mije euro Salihit
nga AlbaniaSoccer   E martë, 03 Dhjetor 2013 00:23   pdfShtypEmail

hamdi-salihi kinaHamdi Salihi mund te lere Kinen per Polonine. Sulmuesi shqiptar pak dite me pare ishte ne Varshave ndersa tani ka marre nje oferte konkrete nga skuadra polake. 200 mije euro ne sezon i ofrojne drejtuesit e Legias per tu bashkuar me ta ne merkaton e dimrit. Salihi ka kerkuar kohe per tu menduar dhe javen e ardhshme mund te marre nje vendim per kete oferte. Sulmuesi shqiptar kerkon te lere Kinen per tu rikthyer ne Europe dhe Legia eshte nje mundesi mjaft e mire per te.


busy
komente