HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 02 Dhjetor 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Legjionaret/ Lazio ofron 2 milione euro per Kacen
nga AlbaniaSoccer   E martë, 03 Dhjetor 2013 00:26   pdfShtypEmail

Ergys-KaçeErgys Kace dhe Lazio mund te jene se bashku shume shpejt. Mesfushori i PAOK bashke me skuadren greke eshte ne pritje te nje oferte per ne muajin janar nderkohe qe italianet e Lazios i kane bere nje te tille. Mediat italiane kane treguar kete lajm duke theksuar se Lazio eshte e gatshme te paguaj aq sa PAOK deshiron per shqiptarin shtatshkurter. Bisedimet kane nisur prej pak kohesh dhe mund te kulmojne ne fund te muajit dhjetor. Igli Tare eshte i perfshire ne kete histori dhe deshiron shume te marre Kacen tek bardhekaltrit.


busy
komente