HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 13 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Gjermani/ Arminia Bielefeld kerkon Edmond Kapllanin
nga AlbaniaSoccer   E martë, 03 Dhjetor 2013 14:44   pdfShtypEmail

Edmond KapllaninMediat gjermane kane zbuluar se fundmi lajmin se Arminia Bielefeld eshte vene ne ndjekje te Edmond Kapllanit. Kjo skuader deshiron te perfitoj nga situata jo e mire qe shqiptari po kalon se fundmi tek FSV Frankfurt. Dialogu qe Kapllani ka patur me klubin e tij aktual i ka sjelle nje denim atij deri ne fund te ketij viti dhe kjo e ka merzitur sulmuesin. Kapllani mund te nise bisedimet me Arminian per tu transferuar atje qe prej janarit, ne kerkim te nje skuadre ku e vleresojne me shume se tek Frankfurti. Kapllani ka nje eksperience te madhe ne Bundesligen e dyte gjermane ku ka shenuar 55 gola ne 153 takime.


busy
komente