HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 04 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Ne fokus/ Tifozet kuqezi “takojne” nga afer Adnan Januzajn
nga AlbaniaSoccer   E shtunë, 07 Dhjetor 2013 22:02   pdfShtypEmail

tifozet dhe januzajDisa shqiptare, tifoze te Manchester United kane perfituar nga rasti per te takuar nga afer Adnan Januzaj. Me nje mesazh te madh per te jane ulur ne “Old Traford” dhe e kane ftuar 18 vjecarin ti thote po Shqiperise. Ne ndeshjen me Newcastle, Januzaj i ka pare tifozet shqiptare por nuk u ka folur atyre duke mos bere asnje reagim emocional per kete mesazh te dedikuar per te. Kjo fushate ka nisur prej muajsh dhe kjo ishte levizja e rradhes qe kane bere tifozet shqiptare per te bindur 18 vjecarin Adnan Januzaj te mos refuzoj Shqiperine. Me pare i eshte hapur nje grup me mijra fansa ne facebook, jane thurur kenge per te dhe jane shkruar shume komente ne faqet e tij ne internet. Januzaj ende nuk ka dhene nje pergjigje perfundimtare se cilen kombetare do te zgjedhi per te luajtur.


busy
komente