HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 13 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Legjionaret/ Etrit Berisha le spitalin dhe rikthehet ne shtepi
nga AlbaniaSoccer   E martë, 17 Dhjetor 2013 21:46   pdfShtypEmail

etrit berishaEtrit Berisha ka lene spitalin dhe eshte rikthyer ne skuader. “Corriero dello Sport” ka shkruar per demtimin qe ka kaluar portieri shqiptar. Te dielen Etriti nuk ishte ne grumbullim dhe mungoi per Lazion shkak i nje demtimi te pesuar ne stervitje. Portieri kishte marre nje demtim ne koke dhe u detyrua te shtrohej ne nje klinike ne Rome. Pasi beri analizat dhe u mjekua ne plagen e lehte, ai eshte rikthyer ne shtepi pa asnje shqetesim serioz duke qetesuar familjaret e tij dhe stafin e Lazios. Megjithate ai pritet te rikthehet ne fushe pas festave te fundvitit pasi askush nuk ka ndermend ta nxitoje riaftesimin e tij.


busy
komente