HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 13 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Angli/ Januzaj tjeter gol per Manchester United
nga AlbaniaSoccer   E shtunë, 21 Dhjetor 2013 23:12   pdfShtypEmail

adnan januzajAdnan Januzaj ka shenuar nje tjeter gol per Manchester United. Futbollisti nga Kosova i ka bere te gjithe per vete ne Angli me paraqitjet e tij. Ne ndeshjen perballe West Ham, 18 vjecari ka shkelqyer me veprimet e tij dhe me golin qe ka shenuar ne fitoren 3-1 qe skuadra e tij ka marre. Ne momentin kur e ka derguar topin ne rrjete, Alex Ferguson eshte ngritur ne kembe per te duartrokitur talentin shqiptar. Per Januzaj ky ishte goli i trete sezonal tek Manchesteri kete vit dhe tani ai duket te jete nje nga lojtaret e pacmuar tek skuadra angleze.


busy
komente