HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 19 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Ne fokus/ Kombetarja feston fundivitin ne Shqiperi
nga AlbaniaSoccer   E hënë, 23 Dhjetor 2013 20:17   pdfShtypEmail

Kombetarja-ne-stervitjeLojtaret e Kombetares jane rikthyer ne shtepi. Shume nga futbollistet qe luajne ne Europe dhe me larg kane zgjedhur te pushojne ne Shqiperi. Hamdi Salihi eshte rikthyer ne Shkoder, Bogdani ne Tirane, Hyka ne Tirane, te tjere kane shkuar ne Selanik fillimisht tek fejesa e Kristi Vangjelit dhe shume shpejt do te jene ne Tirane e ne qytet e tyre te lindjes per te pushuar per festat e fundvitit. Legjionaret shqiptare jane rikthyer dhe sapo e kane bere kete kane marre vemendjen e tifozeve kuqezi qe kane nisur te postojne foto te ndryshme qe kane shkrepur keto dite me to.


busy
komente