HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 31 Tetor 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Ne fokus/ 17 vjecari Bare, po ben per vete Atletiko Madrid
nga AlbaniaSoccer   E martë, 24 Dhjetor 2013 23:25   pdfShtypEmail

keidi bareQuhet Kejdi Bare dhe eshte 17 vjec. Kapiteni i kombetares shqiptare te moshes se tij, mesfushori fantasist ka nisur nje prove disa ditore tek skuadra e Atletiko Madrid. Tek moshataret e tij ai po ben gjera mjaft te mira dhe sic tregojne burime prane tij, Bare i ka bere te gjithe per vete, madje edhe drejtuesit e skuadres se pare qe e kane ndjekur gjate nje ndeshje miqesore. Mesfushori eshte ne fokusin e De Biazit qe e ka pare me 17-vjecaret dhe e ka pelqyer shume. Bare eshte nje nga futbollistet me premtues qe Shqiperia po ben gati dhe aventura e tij tek Atletiko e Madrid nuk eshte nje rastesi.


busy
komente