HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 19 Janar 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Ne fokus/ Tifozet e Skenderbeut shtrojne darken e fundvitit
nga AlbaniaSoccer   E enjte, 26 Dhjetor 2013 11:38   pdfShtypEmail

ujqerit e debores“Ujqerit e Debores” kane menduar te jene te vecante deri ne fund te vitit. Nje feste e organizuar per te gjithe tifozet korcar do te jete mundesia me e mire per daten 30 dhjetor. Tifozet e Skenderbeut do te mblidhen ne strofullen e tyre, ku do te kene mundesi te shijojne nje banket falas, te shtruar nga grupimi i “Ujqerve”. Ftesa ka qene publike per te gjithe tifozet korcar qe pritet te marrin pjese ne kete feste te madhe qe do te zhvillohet tek “Fun Club Skenderbeu”. Banketi nis prej ores 19:00 ne daten 30 janar dhe atmosfera mendohet te jete e ngjashme me ate te diteve kur skuadra luan ne stadium.


busy
komente