HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 24 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Emir Lenjani:Goli per familjen dhe tifozat shqiptar
nga Albaniassocer   E shtunë, 11 Tetor 2014 21:56   pdfShtypEmail

KOMBTARJAEmir Lenjani qe ishte njeriu i ndeshjes per Shqiperine ia dedikoi golin familjes dhe tifozeve shqiptar.Ai u shpreh se luajtem mire kunder nje kundershrtarit te forte mund te kishim shenuar edhe golin e dyte por fati nuk na ndihmoi.Kunder Serbise duhet te japi 200% qe te arrijme nje fitore per tja eikuar te gjithe shqiptareve.


busy
komente