HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 13 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Etrit Berisha:U terhoqem ne pjesen e dyte
nga Albaniassocer   E shtunë, 11 Tetor 2014 22:18   pdfShtypEmail

etrit berishaMenduam se mund ta arrinim kete fitore.Ne pjesen e dyte u terhoqem shume dhe ky fakt na ndeshkoi.Nga nje dalje jo perfekte timen erdhi edhe goli i tyre.Un pata nje kontakt dhe nuk arrita ta largoja si duhej topin.Kater pike nuk jane keqe sepse jemi te paret por mund te kishim edhe 6 pike ose tre duke pare qe mund edhe ta humbishim kete ndeshje.


busy
komente