HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 25 Nentor 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Armando Duka:Zhvilluam nje ndeshje shume te mire
nga Albaniassocer   E shtunë, 11 Tetor 2014 22:25   pdfShtypEmail

armando dukaDanimarka eshte nje ekip i  mire  dhe sot luajten mire.Por ishte mekat qe nuk fituam.Nje pike me to eshte rezultat pozitiv por keshtu siç erdhi mund te na kenaqte me teper nje fitore.Ekipi ne fushe dha gjithqka.Ndoshta na mungoj pak force ne fund qe te mbyllnim ndeshjen me fitore.Ishte nje ndeshje e lodheshme dhe deri diku kjo na hoqi forcat per ne fund.Serbia eshte e uritur per pike dhe ne duhet te japim me te miren atje.


busy
komente