HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 24 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
De Biasi:Danimarka shfrytezoi lodhjen tone
nga Albaniassocer   E shtunë, 11 Tetor 2014 22:30   pdfShtypEmail

De-Biasi serioJam i kenaqur pergjysme per kete ndeshje.Jemi te zhgenjyer sepse mund te fitonim por na ndeshkuan ne fund.Mund edhe te humbisnim por do te ishte nje mekat sepse ne beme nje ndeshje shume te mire.Jam i kenaqur me djemte sepse bene nje ndeshje shume te mire edhe nga taktike.Nuk arritem te shkonim 2-0 dhe na ndeshkuan ne fund.I lejuma shume pak raste Danimarkes.Mos te harrojme qe po luajme kunder ekipeve te medha dhe kemi bere pike.Vrapuam shume dhe ato shfrytezuan lodhjen tone.Ky grup eshte shume i forte dhe do te doja nje grup tjeter ndoshta ate te Italise.Serbia eshte ekipi me i mire teknikisht dhe lozin ne ekipe te medha.Te shohim se qfare do bejme ne atje.Nese mund te kisha mundesi do te vazhdoja me ato 11 lojtar qe fillova por ndryshimmet ishin te detyruara nga lodhja.Nese do isha Olse do te isha i merzitur qe barazova me Shqiperine.


busy
komente