HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 22 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Ilir Shulku:Ishte e pamundur te vazhdonte ndeshja
nga Albaniassocer   E mërkurë, 15 Tetor 2014 00:29   pdfShtypEmail

Serbia s and Albania s plZyrtari i FSHF-se,Ilir Shulku u shpreh se zyrtaret e UEFA-s i kerkuan nese mund te vazhdohej ndeshja por pas konfrontimit me lojtaret shqiptare u vendos te mos futeshim ne loje sepse lojtaret ishin te demtuar fizikisht dhe te tronditur shume nga ana emocjonale.Ne tunelin drejt dhomave disa punonjes te stadjumit goditen lojtaret tane.Ne fushen e lojes nuk pati asnje problem mes lojtareve gjithqka u krijua nga ana e tifozeve.


busy
komente