HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 27 Janar 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Ekipi kombetar pritet me entuziazem
nga Administrator   E martë, 13 Tetor 2015 11:00   pdfShtypEmail

kombetare-1024x683Ekipi yne kombetar eshte kthyer dje nga Armenia dhe eshte pritur nga nje numer i madh tifozesh. Ne aeroportin Nene Tereza, Shqiperia eshte pritur nga kreu i qeverise Shqiptare dhe nga nje numer i madh tifozesh. Me pas atmosfera e festimeve eshte spostuar ne sheshin Nene Tereza ku me shume se sa 15 mije tifoze kane brohoritur dhe pershendetur ato qe bene te mundur kete kualifikim historik.

 


busy
komente