HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 20 Shkurt 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Formacionet zyrtare Austri - Shqiperi
nga Administrator   E shtunë, 26 Mars 2016 16:31   pdfShtypEmail

Debiazzi stervitjePas pak ne oren 17:30 ne stadiumin Ernest Hapel luhet ndeshja miqesore Austri - Shqiperi. Tranjeret e te dyja skuadrave kane deklaruar formacionet zyrtare. Ekipi austriak do ta filloje ndeshjen me keto lojtare:
Almer, Fuchs, Hinteregger, Dragovic, Klein, Alaba, Baumgartlinger, Arnautovic, Januzovic, Harnik dhe Janko. Kurse per ekipin tone kombetare 11 e zgjedhur nga De Biasi eshte: Berisha, Hysaj, Cana, Mavraj, Lila, Agolli, Lenjani, Kaçe, Basha, Abrashi dhe Balaj.
Ne kete takim pritet te kete edhe nje numer te madh tifozes te kombetares kuqezi.


busy
komente