HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 28 Janar 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Publikohet axhenda e kombetares shqiptare
nga Administrator   E premte, 22 Prill 2016 16:21   pdfShtypEmail

Kombetarja-ne-stervitjeSot eshte publikuar axhenda e kombetares shqiptare qe para fillimit te europianit deri ne ndeshjen e fundit ne grupe kunder Rumanise ne Lion te Frances.
Ekipi yne kombetar do te filloje grumbullimin me date 23 maj ne Austri. Ne qytetin Bad Waltersdorf ne oren 17:30 do te zhvillohet edhe stervitja e pare.
Me date 29 maj do te zhvillohet ndeshja e pare miqesore kunder ekipit te Katarit, por stadiumi ne te cilin do te zhvillohet kjo ndeshje akoma nuk eshte bere i ditur.
Me date 2 qershor ekipi yne do te niset per ne Bergamo te Italise, ku me date 3 qershor do te zhvilloje ndeshjen miqesore kunder Ukraines.
Me date 6 qershor kombetarja jone do te niset per ne France, ne Perros Guirec, aty ku eshte edhe rezidenca kuqezi.


busy
komente