HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 28 Tetor 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Mbyllet dita e trete e pergatijeve ne France
nga Administrator   E mërkurë, 08 Qershor 2016 19:25   pdfShtypEmail

stervitja-dita-3Sot mbasdite eshte mbyllur edhe dita e trete e pergatitjeve qe ekipi yne kombetar po ben ne France. Ne stervitjen e paradites, kontigjenti i lojtareve te Shqiperise ka qene i plote. Me ekipin jane bashkuar edhe Mavraj, Abrashi dhe portieri Berisha te cilet kishin probleme fizike. Ne stervitjen e paradites lojtaret kane qene te perqendruar ne pjesen taktike dhe ne ushtrimet me top. Ndersa stervitja e pasdites eshte bere me dyer te mbylluara per mediat. 


busy
komente