HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 24 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Përfaqësuesja, gati për miqesoren!
nga AlbaniaSoccer   E premte, 08 Janar 2010 21:20   pdfShtypEmail

kombetarja_stervitjeSkuadra filloi stervitjen  ne oren 11:00  me ushtrime teknike per te  gjithe grupin. Me pas u zhvilluan ushtrime me topin.

Gjithashtu u bene goditje te ndryshme ne porte me krosime.

 Ne fund te seances se paradites u zhvillua nje turne me 4 mini-ekipe me kater lojtare nga 6 minuta secila ndeshje , ku u praktikuan ushtrimet dyluftimi nje kundra nje te lojtareve ne hapesira te ngushta.

Ekipi fitues i ketij mini-turneu u shpall ai me lojtaret: Pisha, Roshi, Bala, Muca.


Mbas seances stervitore te zhvilluar mbasdite ne oren 17:00 trajneri Josip Kuzhe i ka bere te ditur lojtareve formacionin qe do te filloje ndeshjen  me ekipin Siirt Jetpa  ne kompleksin sportiv te Hotel Limra neser  ne oren 15.00

11 lojtaret titullare jane: Mocka,Lila, Pisha, Shoshi, Gocaj,Muca,Lilaj,Roshi,Bakaj,Veliaj,Shkurtaj,           

Media FSHF


busy
komente