HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 10 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Josip Kuzhe përpara mediave!
nga AlbaniaSoccer   E diel, 10 Janar 2010 18:37   pdfShtypEmail
josip_kuzheDitën e hënë, ne ora 11.00 lokale, trajneri i ekipit kombetar Josip Kuzhe do te japi nje konference per shtyp, perpara gazetareve te mediave lokale te shkruara dhe vizive. Ne kete konference per shtyp, trajneri Kuzhe do te fshpjegoje dhe do ti pergjigjet pyetjeve te gazetareve rreth grumbullimit shtate ditor qe ai pati ne Turqi me te perzgjedhurit kandidate per te veshur fanellen e ekipit kombetar

Media FSHF

busy
komente