HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 30 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Bledi Shkembi nje hap prane Skenderbeut!
nga AlbaniaSoccer   E martë, 12 Janar 2010 01:09   pdfShtypEmail
blendi_shkembi_skenderbeu_kapiteni_thumbBledi Shkembi, i cili ka patur nje oferte nga drejtuesit e skuadres se Beses diten e hene u paraqit prane Komisionit te Disiplines ne FSHF, pasi deshironte te prishte kontraten aktuale me klubin e Skenderbeut. Megjithe argumentet e paraqitura, Shkembi nuk mundi ta fitonte zgjidhjen e kontrates dhe momentalisht vazhdon te konsiderohet lojtar i Skenderbeut. Diten e Marte do te kryehet edhe nje perçapje e fundit e lojtarit per tu shkeputur nga Skenderbeu dhe per tu bashkuar me Besen, por duket sikur gjithcka do te qendroje ashtu sic paraqitet deri ne keto çaste.

Klevis Bejkolli

busy
komente