HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 05 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Miqesore U-19/Mal i Zi-Shqiperi 0-0
nga Albaniassocer   E mërkurë, 12 Maj 2010 09:37   pdfShtypEmail
u-19_shqiperiaSkuadra kombetare U-19, e drejtuar nga trajneri Ramadan Shehu ka perfunduar grumbullin ne Mal te Zi. Ajo zhvilloi e dy ndeshje miqesore me skuadren kombetare te U-19, te Malit te Zi. Ndeshja e pare e zhvilluar ne “Loro Borici”, te Shkodres perfundoi me fitoren e kuqezinjve te vegjel me rezultatin 3-2 kurse ndeshje e luajtur ne Podgorice para dy ditesh ka perfunduar me rezultatin e bardh 0-0. Trajneri Ramadan Shehu zbriti ne fushen e lojes me kete formacion:
Shqiperia: Abdullahi, Musta, Marku, Tirana, Shehu, Lamaj, Rapai, Muça, Shkurtaj, Hasani, Imami
Trajner: Ramadan Shehu
U aktivizuan: Shtini, Shima, Qendro, Shaba, Topalli, Gjoni, Bardulla

Kel Naraci

busy
komente