HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 03 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
U-19/ Shqiperia perballet neser me Angline
nga AlbaniaSoccer   E enjte, 07 Tetor 2010 12:26   pdfShtypEmail
u-19_stervitje_san_marinoKombetarja Shqipetare ka zhvilluar nje seance stervitore diten e sotme. Kjo ka qene e vetmja seance stervitore para ndeshjes se neserme. Kombetarja jone do ti nise keto eleminatore me nje ekip teper te forte siç eshte Anglia. Neser ne oren 14:00 ne "Stade de la Cité de l'Oie", Vise (Belgjike), starton ndeshja e pare per kuqezinjte. Kjo perballje do te arbitrohet nga Andrejs Sipailo (Letoni). Shqiperia bene pjese ne Grupin e tete sebashku me Qipron, Anglin dhe Belgjiken.

Klevis Bejkolli

busy
komente