HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 13 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Kombetarja U-19/ Neser udheton per ne Ulqin
nga AlbaniaSoccer   E premte, 30 Prill 2010 14:42   pdfShtypEmail

u-19_shqiperiSkuadra kombetare U-19, neser do te udhetoje drejt qytetit te Ulqinit ku do te qendroje e grumbulluar per disa dite dhe do te zhvilloje dy takime miqesore me skuadren U-19 te Malit te Zi. Ne daten 4-Maj do te luhet ndeshja e pare miqesore ne Shkoder ne stadiumin “Loro Borici” dhe ne daten 6-Maj ne Podgorice ndeshja e  dyte dhe e fundit miqesore po serish me skuadren e Malit te Zi.

Enea Shtrepi


busy
komente