HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 24 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Sokol Cikalleshi: Do te fitojme me Polonine
nga Albaniassocer   E mërkurë, 26 Maj 2010 13:00   pdfShtypEmail
sokol_cikalleshiSulmuesi i Beses se kavajes Sokol Cikalleshi i grumbulluar me ekipin shpresa ka folur eksluzivisht per web Albaniasoccer.com disa ore para fillimit te ndeshjes miqesore me Polonin.
“Nje ndeshje miqesore qe do na sherbej per te konsiliduar me shume grupin. Ne skuader jane ofruar e lojtare te rinj qe nuk kane qene pjese e skuadres Shpresa me pare dhe kjo miqesore do jete nje mundesi e mire dhe per ta”
“Kete perballje me ekipin Polak do ta fitojme. Jam shume optimiste pasi besoj tek forca e skuadres dhe jemi nje skuader per tu admiruar. Tridhembeshi i sulmit, Bala-Roshi-Cikalleshi do te jete i frikshem jo vetem per Polonine sot, por per te gjithe kundershtaret qe do na pasojne”, ka perfunduar biseden e tij te shkurter talenti i Beses.

Klevis Bejkolli

busy
komente