HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 24 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Klodian Semina prishe kontraten me qipriotet e Ermis Aradipou
nga AlbaniaSoccer   E mërkurë, 18 Gusht 2010 13:24   pdfShtypEmail

Klodian_Semina_GramoziIsh mbrojtesi i Gramozit ne kampionatin e fundit te kategorise Superiore si dhe pjestar i ekipit Shpresa te Shqiperise, Klodian Semina ka prishur kontraten me klubin qipriot te Ermis Aradipou. I kontaktuar ne linje telefonike nga Albaniasoccer.com vete lojtari ka pohuar se :

“Pasi firmosa me Ermis Aradipou vetem disa dite me pas ne skuader ndodhen shume ndryshime, c’ka ndikoi negativisht jo vetem per mua, por per te gjithe te afruarit nga ish stafi i meparshem. Skuadra nderroi trajnerin dhe gjithe stafin e tij duke sjellur ne krye nje tjeter trajner. Trajneri i ri deshironte te kishte ne skuader lojtare qipriote duke na bere ne kete menyre presione per ate qe na priste. Duke pare kete situate jo fort te kendshme vendosa te prishja kontraten me to duke marre letrat dhe tani jam nje lojtar i lire”.

“Kam tre oferta nga Kategoria Superiore, por me afer per momentin eshte skuadra e Vllaznise dhe ndoshta kete sezone do jem pjese e ekipit te qytetit tim edhe nga ku dola si lojtar”, ka perfunduar prononcimin e tij ekskluziv Semina per  www.albaniasoccer.com.

Klevis Bejkolli


busy
komente