HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 21 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
U-21/ Formacioni i mundshem anti Azerbajxhan
nga AlbaniaSoccer   E shtunë, 04 Shtator 2010 11:12   pdfShtypEmail

u-21_skuaderSkuadra jone Shpresa do te luaje ndeshjen e fundit diten e sotme ne oren 16:00 me oren tone dhe 19:00 me ate Azerbajxhanase ne Baku perball vendasve, e vlefshme per Europianin 2011. Trajneri Bushati i ka te gjithe lojtaret ne dispozicione pasi qe te gjithe gezojne nje forme te mire. Formacioni kuqezi qe do te zbrese nga minuta e pare mendohet te jete :

Mocka, Sykaj, Semina, Peqini, Gocaj, Lilaj, Gava, Cikalleshi, Roshi, Shkurtaj, Bala (4-4-2)

Skuadra jone Shpresa renditet ne vendin e kater po me aq pike ne shtate ndeshje te luajtura duke arritur nje fitore dhe nje barazime(fitore ndaj Azerbajxhanit dhe barazimin perball Austris). Grupin e dhjete e kryesojne Austria dhe Bjellrusia me nga 14-pike.

Klevis Bejkolli


busy
komente