HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 07 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Perkujtim / Brian Filipi, nje vit larg nesh
nga AlbaniaSoccer   E shtunë, 18 Shtator 2010 11:50   pdfShtypEmail
brian_filipi_aksionKa kaluar plot nje vit nga ndarja tragjike prej nesh e futbollistit te ri dhe te talentuar Brian Filipi. Ne kete moment kujtimi, Albaniasoccer.com deshiron te ndaje dhimbjen dhe kujtimet me te afermit e Brianit, shoket dhe familjen  e tij. I paharruar te mbetet emri dhe kujtimi i Brianit.

Me respekt

Stafi
www.albaniasoccer.com

busy
komente