HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 14 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Miqesore/Ne 12 tetor, Kombetarja U-21 luan kunder Maqedonise
nga AlbaniaSoccer   E premte, 24 Shtator 2010 22:21   pdfShtypEmail

u-21_skuaderKombetarja e vogel, ajo e 21-vjecareve do te luaje nje ndeshje miqesore ne 12 tetor kunder Maqedonise. Ky takim eshte percaktuar te zhvillohet ne qytetin e Elbasanit, ne stadiumin “Ruzhdi Bizhuta” ne oren 15:00. Ne kete takim trajneri Artan Bushati do te kete mundesi te testoje disa nga lojtaret kantidat per te fituar nje vend titullari ne edicionin e ardhshem eleminator.

Enea Shtrepi


busy
komente