HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 21 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Levizjet / Bekim Bala drejt PSG, Cikalleshi i ze vendin?
nga AlbaniaSoccer   E shtunë, 15 Janar 2011 10:43   pdfShtypEmail
Bekim_Bala2Futbollisti Shkodran Bekim Bala i cili per dy sezone eshte aktivizuar per Gençebiriligin ne kampionatin turk, ne pasditen e dites se djeshme ka prishur kontraten me kete ekip. Flitet, se shkaqet qendrojne sepse ky futbollist eshte i shumekerkuar nga ekipi francez, PSG. Ne oret e fundit eshte mesuar se ai eshte prane per te nenshkruar nje kontrate me kete ekip ndaj eshte larguar nga kampionati Turk. Te njejtat burime shpjegojne se futbollisti i Beses Sokol Cikalleshi ka shume mundesi ti zeri vendin Bales tek ekipi turk

Besi Donati

busy
komente