HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 12 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
U-21 / Shqiperia ne grup "te hekurt" per eliminatoret
nga AlbaniaSoccer   E premte, 04 Shkurt 2011 12:53   pdfShtypEmail
shpresat_1Shorti i hedhur ne Nion te Zvicres per fazen kualifikuese te Kampionatit Europian 2013,nuk eshte treguar aspak bujare me kombetaren tone U21 te drejtuar nga trajneri Artan Bushati,ata do te luajne ne grupin 6,dhe ky grup do t'u rezervoje sfida shume te veshtira kundra gjigandeve te futbollit Europian, Portugaline, Rusiine, Polonine dhe Moldavine. Ndeshjet kualifikuese do te startojne me 25 mars te ketij viti,per te perfunduar me shtator 2012.

Skerdilaid Sulozeqi

busy
komente