HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 04 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Lista e perfaqesuese U-21 per ndeshjen Bjellorusi-Shqiperi
nga AlbaniaSoccer   E diel, 04 Tetor 2009 21:49   pdfShtypEmail

shpresat_1Lista e perfaqesuese U-21 per ndeshjen Bjellorusi-Shqiperi Date 14.10.2009 .

Lojtaret                            Skuadra

Januzi Ahmed              Vorskla Poltava

Bejtja Ibrahim             Shkumbini

Lilaj Sabien                 Elbasani

Mocka Shpetim          Flamurtari

Hysa Vilfor                 Teuta

Bala Bekim                Vllaznia

Gava Orges               Elbasani

Semina Klodian         Gramozi

Hithi Indrit                  Partizani

Sykaj Arsen               Vllaznia

Roshi Odise               Flamurtari

Egalnt Hoxho             Apolonia

Erald Elmazi               Apolonia

Albi Llenga                 Vllaznia

Ergys Mersini              Teuta

Ganiol Kaculi              Elbasani

Altin Hoxha                Teuta

Enco Malindi              Tirana

Sokol Cikalleshi          Besa

Olsi Gocaj                  Kastrioti

Trajneri

Artan BUSHATI

Shenim : Grumbullimi fillone ne date 06.10.2009 ne oren 17:00 ne Qendren e Ekipeve Kombetare, Kamez.

FSHF


busy
komente