HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 20 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Kombetarja U-21/ Kosovari Krasniqi bashkohet me kombetaren e vogel
nga AlbaniaSoccer   E enjte, 03 Mars 2011 17:52   pdfShtypEmail
u-21_skuaderKosovari Liridon Krasniqi, pozicioni sulmues qendre, ne daten 22 mars do te mberrije në Tirane per t'iu bashkuar perfaqesueses Shpresa (U-21) te Shqiperise. Ne fund te marsit kombetarja e vogel do te kete nje grumbullim, ndersa pritet te zhvillojne edhe nje miqesore, emrin e kundershtarit akoma nuk e kane konfirmuar. Krasniqi 21-vjeçar te henen ka kaluar ne skuadren çeke Mlada Boleslav. Deri tani ka luajtur per te rinjte e ekipit tjeter çek, Slavia Prage"Kam marr ftesen per t'u grumbulluar me kombetaren U-21 te Shqiperise. Me 22 mars do te jem ne Tirane. Tashme ka nisur edhe procedura per pajisje me pasaporte", ka thene Krasniqi. Ai u zbulua gjate seleksionit qe FSHF-ja e organizoi ne Zvicer ne janar te ketij viti.

Pirro Nika

busy
komente