HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 19 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Lojtarët e Shpresave në “Top-Form”
nga Klevis Bejkolli   E enjte, 08 Tetor 2009 21:03   pdfShtypEmail

skuadra_shpresa_gjitheEkipi Shpresa ka zhvilluar dy seanca stërvitore ditën e sotme. Paradite në orën 9:00’ në plazh dhe pasdite në orën 15:00’ në Shijak. Të gjithë lojtarët kanë qenë të pranishëm në të dy seancat stërvitore dhe nuk ka pasur problem dëmtimesh. Lojtarët kanë pohuar për Albaniasoccer.com se : “Jemi në Top-Form dhe do udhëtojmë për në Bjellrusi jo për një shëtitje, por për të marrë të paktën një pikë”.


busy
komente