HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 10 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
U-21/ Shqiperi-Izrael luhet me 29-Mars ne Ljubjane ne oren 16:00
nga AlbaniaSoccer   E diel, 27 Mars 2011 15:35   pdfShtypEmail

u-21_skuaderPas fitores se arritur ndaj ekipit U-21 te Gjeorgjise te luajtur ne Austri ekipi yne kombetar eshte sistemuar ne qytetin e Mariborit ne hotel “Arena”. Lojtaret kane pohuar per Albaniasoccer.com se :

“Jemi shume te kenaqur nga kushtet e akomodimit. Jane shume te mira. Gjithashtu dhe seancat stervitore ketu mund ti zhvillosh ne menyre shume komode pasi ambjentet jane shume te mira. Do mundohemi te perserisim te njeten loje dhe rezultat qe arritem ndaj Gjeorgjise dhe ne ndeshjen ndaj Izraelit me 29-Mars qe do te luhet ne Ljubjane”, kane perfunduar deklaraten e tyre lojtaret e ekipit kombetar Shpresa.

Klevis Bejkolli


busy
komente