HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 09 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Artan Bushati prane rikthimit
nga AlbaniaSoccer   E premte, 16 Tetor 2009 11:40   pdfShtypEmail
artan_bushati_flamurtari_353598694Trajneri i U-21 Artan Bushati i cili dha doreheqjen si trajner i ekipit Shpresa pas humbjes 2-4 ne Bjellorusi ka shume mundesi qe te qendroje edhe dy ndeshjet e mbetura eliminatore qe skuadra e Shqiperise do te zhvilloje per kualifikimet e kampionatit Evropian dhe me pas te largohet nga drejtimi i shpresave. Akoma nuk dihet i sakte vendimi i trajnerit per te ardhmen e tij, por aktualisht kane filluar bisedimet per qendrimin e tij ne postin e trajnerit deri ne fund te sezonit eliminator

Enea Shtrepi 

busy
komente