HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 03 Korrik 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Bundesliga /Faton Toski firmos per Bokum
nga AlbaniaSoccer   E premte, 11 Qershor 2010 08:22   pdfShtypEmail

faton_toski_loje1Sulmuesi 23-vjecar, Faton Toski ka firmosur per skuadren gjermane te Bokum. Trajneri  Friedhelm Funklel e ka ofruar ne skuader duke e bashkuar keshtu me patriotin e tij Mergim Mavraj. Toski i cili ka luajtur me Eintracht te Frankfurtit edicionin e kaluar pritet qe te luaje si sulmues kryesor tek skuadra qe sapo zbriti ne Bundesliga 2 kete sezon.

Kel Naraci


busy
komente