HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 24 Korrik 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2009-10
 Kronika e ndeshjes: Java 18 - E mërkurë, 03. Shkurt 2010 - 16:00 h

FlamurtariBesa
30

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E mërkurë, 03 Shkurt 2010
Match Time :16:00 h
 
Playground :Stadiumi "Flamurtari" - Vlorë
Match referee(s):Kridens META
 

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

 Eventet
Gol
 • 26' : Artan SAKAJ ( 1 | penallti )
 • 69' : Unkown Person ( 1 )
 • 82' : Nijas LENA ( 1 )
  Karton i verdhe
  • 0' : Unkown Person ( 1 )
  • 0' : Endrit VRAPI ( 1 )
  • 25' : Renato ARAPI ( 1 )

   Permbledhja
  26'- Artan Sakaj shenon golin e pare nga pika e bardhe e njembedhjetemetershit duke kaluar ne avantazh skuadren e tij te Flamurtarit27'- Presidenti i Flamurtarit njekohesisht dhe kryetar i bashkise pas shenimit te golit eshte gezuar shume, sebashku me njerzit qe ka pasur prane vetes te ndodhur ne tribunen VIP 69'- Migen Memelli shenon golin e dyte dhe te sigurise per skuadren e Flamurtarit. Pas nje krosimi te Proghrid ne zone ka qene sulmuesi i afruar ne merkaton e Janarit, Memelli qe ka shenuar me koke.82'- Shqiptari nga Maqedonia, Njazi lena ka shenuar golin e trete per skuadren vlonjate. Lena ka ardhur ne merkaton e dimrit nga skuadra e Renoves.