HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 22 Korrik 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2009-10
 Kronika e ndeshjes: Java 2 - E diel, 30. Gusht 2009 - 19:00 h

TeutaKastrioti
21

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E diel, 30 Gusht 2009
Match Time :19:00 h
 
Playground :Stadiumi "Niko Dovana" - Durrës
Match referee(s):Lorenc JEMINI
 

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues
MAINTAINER

    Zevendesimet

    Eventet
   Gol
   • 13' : Vangjel MILE ( 1 )
   • 85' : Vangjel MILE ( 1 | penalty )
   • 27' : Orjand ABAZAJ ( 1 )
   Karton i verdhe
   • 65' : Elton MUCOLLARI ( 1 )
   • 35' : Unkown Person ( 1 )
   • 63' : Unkown Person ( 1 )
   • 67' : Erald TURDIU ( 1 )
   • 74' : Olsi GOCAJ ( 1 )
   Karton i verdhe-kuq
    • 85' : Unkown Person ( 1 )