HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 20 Tetor 2019
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2015-16
 Kronika e ndeshjes: Java 26 - E diel, 13. Mars 2016 - 13:00 h

KukësiTerbuni
10

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E diel, 13 Mars 2016
Match Time :13:00 h
Match number :4
 
Playground :Stadiumi Zeqir Ymeri - Kukes
Match referee(s):Ilir TARTARAJ, Kreshnik CJAPI, Laver ALLA, Orges GRABOVA
 
Spektatore: 300
Weather:dry
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues


Tranjer
 Eventet
Gol
  • 73' : Izair EMINI ( 1 )
    Penallti e humbur
    • 10' : Edon HASANI ( 1 )