HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 10 Dhjetor 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2015-16

Player Information - Endri LALA

Personal data

Picture of Endri LALA
Name:Endri LALA
Player Position:Mesfushor

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday, 30/01/2016TerbunivsTirana010--------
Sunday, 21/02/2016TeutavsTerbuni010--------
Saturday, 27/02/2016TerbunivsPartizani101--------
Saturday, 05/03/2016FlamurtarivsTerbuni100--------
Wednesday, 09/03/2016TerbunivsVllaznia100--1-----
Sunday, 13/03/2016KukësivsTerbuni100--------
Saturday, 19/03/2016TerbunivsLaci100--------
Sunday, 03/04/2016TiranavsTerbuni101--------
Saturday, 09/04/2016TerbunivsBylis100--------
Saturday, 16/04/2016SkenderbeuvsTerbuni1001-1-----
Monday, 25/04/2016TerbunivsTeuta100--1-----
Wednesday, 04/05/2016TerbunivsFlamurtari100--1-----
Sunday, 08/05/2016VllazniavsTerbuni100--------
Saturday, 14/05/2016TerbunivsKukësi100--------
Games total12221-4-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2015-16Terbuni87111-4-----
Kategoria 1 2014-15Mamurras------------
Kategoria Superiore 2013-14Partizani------------
Kategoria Superiore 2011-12Dinamo4-4--21-----
Kategoria Superiore 2010-11Dinamo514-1-------
Career Total17891225-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2015-162015-16TerbuniMesfushor
Kategoria 1 2014-152014-15MamurrasSulmues
Kategoria Superiore 2013-142013-14PartizaniMesfushor
Kategoria Superiore 2011-122011-12DinamoSulmues
Kategoria Superiore 2010-112010-11DinamoMesfushor