HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 10 Dhjetor 2023
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2011-12
 Kronika e ndeshjes: Java 7 - E shtunë, 29. Tetor 2011 - 17:00 h

VllazniaPogradeci
10

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E shtunë, 29 Tetor 2011
Match Time :17:00 h
 
Playground :Stadiumi "Loro Boriçi" - Shkodër
Match referee(s):Fatmir ELEZI, Sokol CEKAJ, Nuri RAPAJ, Erjon DOBI
 
Spektatore: 1.500
Weather:sunny
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Eventet
Demtim
 • 12' : Florind BARDULLA ( 1 )
 • 77' : Elvis BALLA ( 1 )
Gol
 • 56' : Xhevahir SUKAJ ( 1 )
  Karton i verdhe
  • 9' : Gavrilo PETROVIC ( 1 )
  • 74' : Kopi CEREPI ( 1 )
  • 91' : Okelian BAZE ( 1 )