HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 24 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2011-12

Player Information - Spartak ELMAZI

Personal data

Picture of Spartak ELMAZI
Name:Spartak ELMAZI
Player Position:Mesfushor

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Monday September 12KastriotivsPogradeci100--------
Saturday September 17PogradecivsTomori100--1-----
Sunday September 25TiranavsPogradeci100--------
Saturday October 01PogradecivsDinamo100--1-----
Saturday October 15FlamurtarivsPogradeci100--1-----
Saturday October 29VllazniavsPogradeci100--------
Friday November 04PogradecivsLaci100--------
Saturday November 19BylisvsPogradeci100--------
Sunday December 04ApoloniavsPogradeci101--------
Saturday December 17PogradecivsTeuta100--------
Wednesday February 08SkenderbeuvsPogradeci100--------
Monday March 05TomorivsPogradeci100--------
Sunday March 11PogradecivsTirana100--------
Sunday March 18DinamovsPogradeci100--------
Sunday March 25PogradecivsFlamurtari100--1-----
Friday April 06PogradecivsVllaznia100--------
Sunday April 29PogradecivsApolonia100--------
Saturday May 05TeutavsPogradeci100--------
Games total1801--4-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria 1 2014-15Mamurras------------
Kategoria Superiore 2013-14Kastrioti4131--2-----
Kategoria Superiore 2012-13Tomori44--1-1-----
Kategoria Superiore 2011-12Pogradeci88--1-4-----
Kategoria 1 2010-11Pogradeci11----------
Kategoria 1 2009-10Pogradeci981-2-3-----
Career Total2622414-10-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria 1 2014-152014-15MamurrasMesfushor
Kategoria Superiore 2013-142013-14KastriotiMesfushor
Kategoria Superiore 2012-132012-13TomoriMesfushor
Kategoria Superiore 2011-122011-12PogradeciMesfushor
Kategoria 1 2010-112010-11PogradeciMesfushor
Kategoria 1 2009-102009-10PogradeciMesfushor